Na początku był pomysł lub słowo, czy jakoś tak. Dawno to było i nie wiem czy ktoś pamięta. Tak więc szukałem miejsca w sieci gdzie bez zbędnych udziwnień mogę wrzucić zrzuty ekranu z najróżniejszych gier i je udostępnić. A trochę się tego nazbierało po latach grania. Różne strony, portale testowałem i w końcu stwierdziłem, że jak czegoś nie ma to trzeba to stworzyć. Tak powstała po wielu miesiącach miłego kodowania obecna wersja strony Grazar.pl. Tak na marginesie to ja kodować naprawdę lubię :)

Pomysłów na rozwój strony mam wiele ale najważniejsze na początek, Jest galeria, strony i podstrony z przyjemnym układem i stonowaną kolorystyką, która nie powoduje epilepsji. Nie ma reklam lub czegoś co wyskakuje znienacka. Nie ma też 50 różnych skryptów co śledzą każde kliknięcie rozgrzewając przy tym komputer do czerwoności. Tutaj liczy się treść.

Siłą rozpędu dodałem też podstronę z newsami, gdzie w czytelny sposób można znaleźć coś ciekawego ze świata gier i nie tylko. Podstrona prosta na maksa. W sam raz dla osób szanujących swój czas.

Zapraszam do zwiedzania :)